Inschrijflijst van team: Speeeedyyyy 6

Hieronder zie je de lijst met renners van Speeeedyyyy 6 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #2: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #3: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #4: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #5: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
Renner #6: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #7: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #8: 313: Matteo TRENTIN - mitchelton - scott
Renner #9: 374: Edvald Boasson HAGEN - team dimension data
Renner #10: 411: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #11: 381: Giacomo NIZZOLO - team dimension data
Renner #12: 349: André GREIPEL - team arkea - samsic
Renner #13: 147: Christophe LAPORTE - cofidis, solutions credits
Renner #14: 187: Niccolò BONIFAZIO - direct energie
Renner #15: 51: Magnus Cort NIELSEN - astana pro team
Renner #16: 566: Andrea PASQUALON - wanty - gobert cycling team
Renner #17: 519: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
Renner #18: 421: Jens DEBUSSCHERE - team katusha alpecin
Renner #19: 65: Ivan GARCIA CORTINA - bahrain - merida
Renner #20: 542: Jasper PHILIPSEN - uae team emirates
Renner #21: 439: Rick ZABEL - team katusha alpecin
Renner #22: 180: Maximiliano Ariel RICHEZE - deceuninck - quick - step
Renner #23: 78: Dylan TEUNS - bahrain - merida
Renner #24: 22: Oliver NAESEN - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #25: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
 
Reserve #1: 427: Marco HALLER - team katusha alpecin
Reserve #2:
Reserve #3:
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst