Inschrijflijst van team: U-Turn Time

Hieronder zie je de lijst met renners van U-Turn Time zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #2: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #3: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #4: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #5: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #6: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #7: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #8: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #9: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #10: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #11: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #12: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #13: 19: O'CONNOR Ben - ag2r citroen team
Renner #14: 503: HAMILTON Lucas - team bikeexchange
Renner #15: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #16: 464: VALVERDE Alejandro - movistar team
Renner #17: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #18: 127: HAIG Jack - bahrain victorious
Renner #19: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Renner #20: 619: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #21: 497: CHAVES RUBIO Jhoan Esteban - team bikeexchange
Renner #22: 78: IZAGUIRRE INSAUSTI Ion - astana - premier tech
Renner #23: 246: HIGUITA GARCIA Sergio Andres - ef education - nippo
Renner #24: 397: KUSS Sepp - jumbo-visma
Renner #25: 597: RODRIGUEZ MARTIN Cristian - total direct energie
 
Reserve #1: 591: LATOUR Pierre - total direct energie
Reserve #2: 352: ZIMMERMANN Georg - intermarché - wanty - gobert matériaux
Reserve #3: 120: BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello - bahrain victorious
Reserve #4: 650: MCNULTY Brandon - uae team emirates
Reserve #5: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
 
naar definitieve deelnemerslijst