Inschrijflijst van team: Chargin' Up My Batteries

Hieronder zie je de lijst met renners van Chargin' Up My Batteries zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 433: LAPORTE Christophe - jumbo - visma
Renner #2: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #3: 202: VAN POPPEL Danny - bora - hansgrohe
Renner #4: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #5: 522: SENECHAL Florian - quick-step - alpha vinyl
Renner #6: 236: WALSCHEID Max - cofidis
Renner #7: 146: WRIGHT Fred - bahrain - victorious
Renner #8: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #9: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #10: 369: KRISTOFF Alexander - intermarché - wanty - gobert
Renner #11: 373: PASQUALON Andrea - intermarché - wanty - gobert
Renner #12: 65: CAPIOT Amaury - arkéa - samsic
Renner #13: 75: HOFSTETTER Hugo - arkéa - samsic
Renner #14: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #15: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #16: 586: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #17: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #18: 534: BOASSON HAGEN Edvald - totalenergies
Renner #19: 391: BOIVIN Guillaume - israel - premier tech
Renner #20: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #21: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #22: 640: MOZZATO Luca - b&b
Renner #23: 244: DAINESE Alberto - dsm
Renner #24: 185: HALLER Marco - bora - hansgrohe
Renner #25: 114: RIABUSHENKO Alexandr - astana
 
Reserve #1: 267: BETTIOL Alberto - ef education - easypost
Reserve #2: 15: NAESEN Oliver - ag2r - citroën
Reserve #3: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
Reserve #4: 77: LOUVEL Mats - arkéa - samsic
Reserve #5: 404: HOULE Hugo - israel - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst
^