Inschrijflijst van team: In Memoriam - Antoon Reijnen

Hieronder zie je de lijst met renners van In Memoriam - Antoon Reijnen zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #2: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #3: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #4: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #5: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #6: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #7: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #8: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #9: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #10: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #11: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #12: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #13: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Renner #14: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #15: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #16: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #17: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #18: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #19: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #20: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #21: 538: KRAGH ANDERSEN Søren - team dsm
Renner #22: 237: BISSEGGER Stefan - ef education - nippo
Renner #23: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #24: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #25: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
 
Reserve #1: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Reserve #2: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Reserve #3: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Reserve #4: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Reserve #5: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
 
naar definitieve deelnemerslijst