Inschrijflijst van team: Hans GoGo

Hieronder zie je de lijst met renners van Hans GoGo zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 141: TEUNS Dylan - bahrain victorious
Renner #2: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #3: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #4: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #5: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #6: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #7: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #8: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #9: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #10: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #11: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #12: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #13: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #14: 446: GARCIA CORTINA Ivan - movistar team
Renner #15: 71: FRAILE MATARRANZ Omar - astana - premier tech
Renner #16: 6: COSNEFROY Benoit - ag2r citroen team
Renner #17: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #18: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #19: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #20: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #21: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #22: 63: ARANBURU DEBA Alex - astana - premier tech
Renner #23: 366: GREIPEL André - israel start-up nation
Renner #24: 590: HAGEN Edvald Boasson - total direct energie
Renner #25: 254: NIELSEN Magnus Cort - ef education - nippo
 
Reserve #1: 619: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Reserve #2: 139: POELS Wouter - bahrain victorious
Reserve #3: 1: BIDARD François - ag2r citroen team
Reserve #4: 2: BOUCHARD Geoffrey - ag2r citroen team
Reserve #5: 3: CALMEJANE Lilian - ag2r citroen team
 
naar definitieve deelnemerslijst