Inschrijflijst van team: Ferry heeft klimmersbenen

Hieronder zie je de lijst met renners van Ferry heeft klimmersbenen zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #2: 124: CARUSO Damiano - bahrain - victorious
Renner #3: 399: FUGLSANG Jakob - israel - premier tech
Renner #4: 303: GAUDU Davide - groupama - fdj
Renner #5: 277: GUERREIRO Ruben - ef education - easypost
Renner #6: 128: HAIG Jack - bahrain - victorious
Renner #7: 254: LEKNESSUND Andreas - dsm
Renner #8: 106: LUTSENKO Alexey - astana
Renner #9: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Renner #10: 337: MARTINEZ Daniel - ineos grenadiers
Renner #11: 487: MAS Enric - movistar
Renner #12: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #13: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #14: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #15: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #16: 286: POWLESS Nelson - ef education - easypost
Renner #17: 84: QUINTANA Nairo - arkéa - samsic
Renner #18: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #19: 321: STORER Michael - groupama - fdj
Renner #20: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #21: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #22: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #23: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #24: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
Renner #25: 176: YATES Simon - bikeexchange - jayco
 
Reserve #1: 222: IZAGIRRE Ion - cofidis
Reserve #2: 143: TEUNS Dylan - bahrain - victorious
Reserve #3: 62: BARGUIL Warren - arkéa - samsic
Reserve #4: 609: MCNULTY Brandon - uae
Reserve #5: 566: CICCONE Giullio - trek - segafredo
 
naar definitieve deelnemerslijst
^