Inschrijflijst van team: Necwijchen1

Hieronder zie je de lijst met renners van Necwijchen1 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #2: 403: ROGLIC Primo˛ - jumbo-visma
Renner #3: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #4: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #5: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #6: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #7: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #8: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #9: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #10: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #11: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #12: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #13: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #14: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #15: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #16: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #17: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #18: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #19: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #20: 210: CATTANEO Mattia - deceuninck - quick-step
Renner #21: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #22: 462: SOLER Marc - movistar team
Renner #23: 254: NIELSEN Magnus Cort - ef education - nippo
Renner #24: 276: KÜNG Stefan - groupama - fdj
Renner #25: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
 
Reserve #1: 468: BARGUIL Warren - team arkea - samsic
Reserve #2: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Reserve #3: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Reserve #4: 397: KUSS Sepp - jumbo-visma
Reserve #5: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst