Inschrijflijst van team: Mario Ninaber

Hieronder zie je de lijst met renners van Mario Ninaber zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 498: Primož ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #2: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #3: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #4: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #5: 63: Bryan COQUARD - b&b hotels - vital concept p / b ktm
Renner #6: 473: Pavel SIVAKOV - team ineos
Renner #7: 586: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
Renner #8: 412: Giacomo NIZZOLO - ntt pro cycling team
Renner #9: 121: Lennard KÄMNA - bora - hansgrohe
Renner #10: 21: Oliver NAESEN - ag2r la mondiale
Renner #11: 231: Sergio Andres HIGUITA GARCIA - ef pro cycling
Renner #12: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Renner #13: 384: José ROJAS - movistar team
Renner #14: 519: Marc HIRSCHI - team sunweb
Renner #15: 55: Harold Alfonso TEJADA CANACUE - astana pro team
Renner #16: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #17: 602: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #18: 155: Matteo TRENTIN - ccc team
Renner #19: 502: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #20: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #21: 510: Cees BOL - team sunweb
Renner #22: 90: Sonny COLBRELLI - bahrain - mclaren
Renner #23: 453: Richard CARAPAZ - team ineos
Renner #24: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale
Renner #25: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
 
Reserve #1: 114: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Reserve #2: 199: Sam BENNETT - deceuninck - quick - step
Reserve #3: 76: Pierre ROLLAND - b&b hotels - vital concept p / b ktm
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst