Inschrijflijst van team: Willy de Groot

Hieronder zie je de lijst met renners van Willy de Groot zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 660: TRENTIN Matteo - uae team emirates
Renner #2: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #3: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #4: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #5: 618: LOPEZ PEREZ Juan Pedro - trek - segafredo
Renner #6: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #7: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #8: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #9: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #10: 410: VINGEGAARD Jonas - jumbo-visma
Renner #11: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #12: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #13: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #14: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Renner #15: 254: NIELSEN Magnus Cort - ef education - nippo
Renner #16: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #17: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #18: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #19: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #20: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #21: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #22: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #23: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #24: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #25: 372: MARTIN Daniel - israel start-up nation
 
Reserve #1: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Reserve #2: 525: BOL Cees - team dsm
Reserve #3: 513: NIEVE ITURRALDE Mikel - team bikeexchange
Reserve #4: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Reserve #5: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
 
naar definitieve deelnemerslijst