Inschrijflijst van team: Arutankjalas GEEL III

Hieronder zie je de lijst met renners van Arutankjalas GEEL III zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #2: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #3: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #4: 487: MAS Enric - movistar
Renner #5: 578: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #6: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #7: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #8: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #9: 581: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #10: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #11: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Renner #12: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #13: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #14: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #15: 225: MARTIN Guilaume - cofidis
Renner #16: 566: CICCONE Giullio - trek - segafredo
Renner #17: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Renner #18: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #19: 268: BISSEGGER Stefan - ef education - easypost
Renner #20: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #21: 349: THOMAS Gerraint - ineos grenadiers
Renner #22: 244: DAINESE Alberto - dsm
Renner #23: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #24: 399: FUGLSANG Jakob - israel - premier tech
Renner #25: 609: MCNULTY Brandon - uae
 
Reserve #1: 328: CASTROVIEJO Jonathan - ineos grenadiers
Reserve #2: 415: WOODS Michael - israel - premier tech
Reserve #3: 484: JORGENSON Matteo - movistar
Reserve #4: 640: MOZZATO Luca - b&b
Reserve #5: 77: LOUVEL Mats - arkéa - samsic
 
naar definitieve deelnemerslijst
^