Inschrijflijst van team: gert-jan Loonen

Hieronder zie je de lijst met renners van gert-jan Loonen zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #2: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #3: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #4: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #5: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #6: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #7: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #8: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #9: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #10: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #11: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #12: 168: SCHELLING Ide - bora - hansgrohe
Renner #13: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #14: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #15: 80: LUTSENKO Alexey - astana - premier tech
Renner #16: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #17: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #18: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #19: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Renner #20: 18: NAESEN Oliver - ag2r citroen team
Renner #21: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #22: 397: KUSS Sepp - jumbo-visma
Renner #23: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #24: 538: KRAGH ANDERSEN Søren - team dsm
Renner #25: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
 
Reserve #1: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Reserve #2: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Reserve #3: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Reserve #4: 246: HIGUITA GARCIA Sergio Andres - ef education - nippo
Reserve #5: 158: KONRAD Patrick - bora - hansgrohe
 
naar definitieve deelnemerslijst