Inschrijflijst van team: Marjanne

Hieronder zie je de lijst met renners van Marjanne zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 498: Primo˛ ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #2: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #3: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #4: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale
Renner #5: 47: Miguel Angel LOPEZ MORENO - astana pro team
Renner #6: 97: Mikel LANDA MEANA - bahrain - mclaren
Renner #7: 90: Sonny COLBRELLI - bahrain - mclaren
Renner #8: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #9: 121: Lennard KÄMNA - bora - hansgrohe
Renner #10: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #11: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Renner #12: 155: Matteo TRENTIN - ccc team
Renner #13: 157: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Renner #14: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #15: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #16: 293: Daniel MARTIN - israel start - up nation
Renner #17: 342: Jhoan Esteban CHAVES RUBIO - mitchelton - scott
Renner #18: 412: Giacomo NIZZOLO - ntt pro cycling team
Renner #19: 509: Tiesj BENOOT - team sunweb
Renner #20: 573: Bauke MOLLEMA - trek - segafredo
Renner #21: 587: Edward THEUNS - trek - segafredo
Renner #22: 590: Fabio ARU - uae team emirates
Renner #23: 602: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #24: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
Renner #25: 443: Nairo QUINTANA - team arkea - samsic
 
Reserve #1: 580: Richie PORTE - trek - segafredo
Reserve #2: 63: Bryan COQUARD - b&b hotels - vital concept p / b ktm
Reserve #3: 88: Damiano CARUSO - bahrain - mclaren
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst