Inschrijflijst van team: Fausto Coppi - Valkenburg aan de geul

Hieronder zie je de lijst met renners van Fausto Coppi - Valkenburg aan de geul zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale
Renner #2: 47: Miguel Angel LOPEZ MORENO - astana pro team
Renner #3: 114: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #4: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #5: 132: Maximilian SCHACHMANN - bora - hansgrohe
Renner #6: 180: Guillaume MARTIN - cofidis
Renner #7: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #8: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #9: 199: Sam BENNETT - deceuninck - quick - step
Renner #10: 231: Sergio Andres HIGUITA GARCIA - ef pro cycling
Renner #11: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Renner #12: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #13: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #14: 384: José ROJAS - movistar team
Renner #15: 412: Giacomo NIZZOLO - ntt pro cycling team
Renner #16: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #17: 473: Pavel SIVAKOV - team ineos
Renner #18: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #19: 492: Sepp KUSS - team jumbo - visma
Renner #20: 498: Primož ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #21: 502: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #22: 510: Cees BOL - team sunweb
Renner #23: 519: Marc HIRSCHI - team sunweb
Renner #24: 599: Davide FORMOLO - uae team emirates
Renner #25: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
 
Reserve #1: 453: Richard CARAPAZ - team ineos
Reserve #2: 258: David GAUDU - groupama - fdj
Reserve #3: 84: Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA - bahrain - mclaren
Reserve #4: 293: Daniel MARTIN - israel start - up nation
Reserve #5: 55: Harold Alfonso TEJADA CANACUE - astana pro team
 
naar definitieve deelnemerslijst