Inschrijflijst van team: JAN LAURENSEN

Hieronder zie je de lijst met renners van JAN LAURENSEN zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #2: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #3: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #4: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #5: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #6: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Renner #7: 297: CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan - ineos grenadiers
Renner #8: 624: NIBALI Vincenzo - trek - segafredo
Renner #9: 619: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #10: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #11: 468: BARGUIL Warren - team arkea - samsic
Renner #12: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #13: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #14: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Renner #15: 563: HENAO MONTOYA Sergio Luis - team qhubeka assos
Renner #16: 338: MEINTJES Louis - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #17: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #18: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #19: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #20: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #21: 648: MAJKA Rafal - uae team emirates
Renner #22: 464: VALVERDE Alejandro - movistar team
Renner #23: 632: THEUNS Edward - trek - segafredo
Renner #24: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #25: 397: KUSS Sepp - jumbo-visma
 
Reserve #1: 410: VINGEGAARD Jonas - jumbo-visma
Reserve #2: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Reserve #3: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Reserve #4: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Reserve #5: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
 
naar definitieve deelnemerslijst