Inschrijflijst van team: bartolie 1

Hieronder zie je de lijst met renners van bartolie 1 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 498: Primož ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #2: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #3: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #4: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #5: 453: Richard CARAPAZ - team ineos
Renner #6: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
Renner #7: 443: Nairo QUINTANA - team arkea - samsic
Renner #8: 114: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #9: 244: Rigoberto URAN - ef pro cycling
Renner #10: 509: Tiesj BENOOT - team sunweb
Renner #11: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Renner #12: 180: Guillaume MARTIN - cofidis
Renner #13: 231: Sergio Andres HIGUITA GARCIA - ef pro cycling
Renner #14: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale
Renner #15: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #16: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #17: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #18: 199: Sam BENNETT - deceuninck - quick - step
Renner #19: 412: Giacomo NIZZOLO - ntt pro cycling team
Renner #20: 423: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Renner #21: 63: Bryan COQUARD - b&b hotels - vital concept p / b ktm
Renner #22: 586: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
Renner #23: 537: Niccolò BONIFAZIO - total direct energie
Renner #24: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #25: 155: Matteo TRENTIN - ccc team
 
Reserve #1: 97: Mikel LANDA MEANA - bahrain - mclaren
Reserve #2: 289: André GREIPEL - israel start - up nation
Reserve #3: 7: Benoit COSNEFROY - ag2r la mondiale
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst