Inschrijflijst van team: Team Op Fietse

Hieronder zie je de lijst met renners van Team Op Fietse zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #2: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #3: 80: LUTSENKO Alexey - astana - premier tech
Renner #4: 127: HAIG Jack - bahrain victorious
Renner #5: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #6: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #7: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #8: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #9: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #10: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #11: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #12: 403: ROGLIC Primo - jumbo-visma
Renner #13: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #14: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #15: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #16: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #17: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #18: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #19: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #20: 3: CALMEJANE Lilian - ag2r citroen team
Renner #21: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #22: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #23: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #24: 538: KRAGH ANDERSEN Sren - team dsm
Renner #25: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
 
Reserve #1: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Reserve #2: 24: SCHR Michael - ag2r citroen team
Reserve #3: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Reserve #4: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Reserve #5: 168: SCHELLING Ide - bora - hansgrohe
 
naar definitieve deelnemerslijst