Inschrijflijst van team: AON United

Hieronder zie je de lijst met renners van AON United zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #2: 71: Vincenzo NIBALI - bahrain - merida
Renner #3: 178: Enric MAS NICOLAU - deceuninck - quick - step
Renner #4: 265: Tiesj BENOOT - lotto soudal
Renner #5: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #6: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #7: 187: Niccolò BONIFAZIO - direct energie
Renner #8: 327: Mikel LANDA MEANA - movistar team
Renner #9: 510: Bauke MOLLEMA - trek - segafredo
Renner #10: 14: Tony GALLOPIN - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #11: 86: Sam BENNETT - bora - hansgrohe
Renner #12: 63: Rohan DENNIS - bahrain - merida
Renner #13: 147: Christophe LAPORTE - cofidis, solutions credits
Renner #14: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #15: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #16: 269: Thomas DE GENDT - lotto soudal
Renner #17: 313: Matteo TRENTIN - mitchelton - scott
Renner #18: 231: Rigoberto URAN - ef education first
Renner #19: 460: Wout POELS - team ineos
Renner #20: 127: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Renner #21: 45: Gorka IZAGIRRE INSAUSTI - astana pro team
Renner #22: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #23: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #24: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #25: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
 
Reserve #1: 135: Natnael BERHANE - cofidis, solutions credits
Reserve #2: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Reserve #3: 238: William BONNET - groupama - fdj
Reserve #4: 211: Alberto BETTIOL - ef education first
Reserve #5: 321: Carlos BETANCUR - movistar team
 
naar definitieve deelnemerslijst