Inschrijflijst van team: marcel klimt omhoog

Hieronder zie je de lijst met renners van marcel klimt omhoog zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 19: O'CONNOR Ben - ag2r citroen team
Renner #2: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Renner #3: 127: HAIG Jack - bahrain victorious
Renner #4: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #5: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #6: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #7: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #8: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #9: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #10: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #11: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #12: 372: MARTIN Daniel - israel start-up nation
Renner #13: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #14: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #15: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #16: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #17: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #18: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #19: 497: CHAVES RUBIO Jhoan Esteban - team bikeexchange
Renner #20: 503: HAMILTON Lucas - team bikeexchange
Renner #21: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #22: 563: HENAO MONTOYA Sergio Luis - team qhubeka assos
Renner #23: 591: LATOUR Pierre - total direct energie
Renner #24: 619: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #25: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
 
Reserve #1: 115: ROLLAND Pierre - b&b hotels p-b ktm
Reserve #2: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Reserve #3: 246: HIGUITA GARCIA Sergio Andres - ef education - nippo
Reserve #4: 338: MEINTJES Louis - intermarché - wanty - gobert matériaux
Reserve #5: 397: KUSS Sepp - jumbo-visma
 
naar definitieve deelnemerslijst