Inschrijflijst van team: MissNiceAshAthletics

Hieronder zie je de lijst met renners van MissNiceAshAthletics zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #2: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #3: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #4: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #5: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #6: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #7: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
Renner #8: 147: Christophe LAPORTE - cofidis, solutions credits
Renner #9: 411: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #10: 127: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Renner #11: 519: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
Renner #12: 187: Niccolò BONIFAZIO - direct energie
Renner #13: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #14: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #15: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #16: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #17: 521: Fabio ARU - uae team emirates
Renner #18: 534: Daniel MARTIN - uae team emirates
Renner #19: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #20: 254: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #21: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #22: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #23: 340: Alejandro VALVERDE - movistar team
Renner #24: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #25: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
 
Reserve #1: 178: Enric MAS NICOLAU - deceuninck - quick - step
Reserve #2: 88: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Reserve #3: 374: Edvald Boasson HAGEN - team dimension data
Reserve #4: 349: André GREIPEL - team arkea - samsic
Reserve #5: 63: Rohan DENNIS - bahrain - merida
 
naar definitieve deelnemerslijst