Inschrijflijst van team: Bolleke

Hieronder zie je de lijst met renners van Bolleke zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 19: O'CONNOR Ben - ag2r citroen team
Renner #2: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #3: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #4: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Renner #5: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #6: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #7: 403: ROGLIC Primo˛ - jumbo-visma
Renner #8: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #9: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #10: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #11: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #12: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #13: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #14: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #15: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #16: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #17: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #18: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #19: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #20: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #21: 276: KÜNG Stefan - groupama - fdj
Renner #22: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #23: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #24: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #25: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
 
Reserve #1: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Reserve #2: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Reserve #3: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Reserve #4: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Reserve #5: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
 
naar definitieve deelnemerslijst