Inschrijflijst van team: The Instigator 6

Hieronder zie je de lijst met renners van The Instigator 6 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #2: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #3: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #4: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #5: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #6: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #7: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
Renner #8: 381: Giacomo NIZZOLO - team dimension data
Renner #9: 313: Matteo TRENTIN - mitchelton - scott
Renner #10: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #11: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #12: 254: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #13: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #14: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #15: 327: Mikel LANDA MEANA - movistar team
Renner #16: 411: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #17: 127: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Renner #18: 374: Edvald Boasson HAGEN - team dimension data
Renner #19: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #20: 71: Vincenzo NIBALI - bahrain - merida
Renner #21: 476: Chad HAGA - team sunweb
Renner #22: 236: Michael WOODS - ef education first
Renner #23: 340: Alejandro VALVERDE - movistar team
Renner #24: 534: Daniel MARTIN - uae team emirates
Renner #25: 63: Rohan DENNIS - bahrain - merida
 
Reserve #1: 2: François BIDARD - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #2: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #3: 3: Geoffrey BOUCHARD - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #4: 4: Mikael CHEREL - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #5: 6: Benoit COSNEFROY - ag2r la mondiale (alm) - fra
 
naar definitieve deelnemerslijst