Inschrijflijst van team: Anja

Hieronder zie je de lijst met renners van Anja zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #2: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #3: 139: POELS Wouter - bahrain victorious
Renner #4: 497: CHAVES RUBIO Jhoan Esteban - team bikeexchange
Renner #5: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #6: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Renner #7: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #8: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #9: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #10: 237: BISSEGGER Stefan - ef education - nippo
Renner #11: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #12: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #13: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #14: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #15: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #16: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #17: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #18: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #19: 372: MARTIN Daniel - israel start-up nation
Renner #20: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #21: 410: VINGEGAARD Jonas - jumbo-visma
Renner #22: 591: LATOUR Pierre - total direct energie
Renner #23: 364: FROOME Chris - israel start-up nation
Renner #24: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #25: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
 
Reserve #1: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Reserve #2: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Reserve #3: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Reserve #4: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Reserve #5: 366: GREIPEL André - israel start-up nation
 
naar definitieve deelnemerslijst