Inschrijflijst van team: Bob Geurts 1001

Hieronder zie je de lijst met renners van Bob Geurts 1001 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 47: Miguel Angel LOPEZ MORENO - astana pro team
Renner #2: 498: Primož ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #3: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #4: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #5: 453: Richard CARAPAZ - team ineos
Renner #6: 443: Nairo QUINTANA - team arkea - samsic
Renner #7: 114: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #8: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #9: 244: Rigoberto URAN - ef pro cycling
Renner #10: 423: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Renner #11: 573: Bauke MOLLEMA - trek - segafredo
Renner #12: 599: Davide FORMOLO - uae team emirates
Renner #13: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #14: 157: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Renner #15: 390: Alejandro VALVERDE - movistar team
Renner #16: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
Renner #17: 180: Guillaume MARTIN - cofidis
Renner #18: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Renner #19: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #20: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #21: 199: Sam BENNETT - deceuninck - quick - step
Renner #22: 519: Marc HIRSCHI - team sunweb
Renner #23: 90: Sonny COLBRELLI - bahrain - mclaren
Renner #24: 412: Giacomo NIZZOLO - ntt pro cycling team
Renner #25: 342: Jhoan Esteban CHAVES RUBIO - mitchelton - scott
 
Reserve #1: 231: Sergio Andres HIGUITA GARCIA - ef pro cycling
Reserve #2: 362: Adam YATES - mitchelton - scott
Reserve #3: 97: Mikel LANDA MEANA - bahrain - mclaren
Reserve #4: 480: George BENNETT - team jumbo - visma
Reserve #5: 293: Daniel MARTIN - israel start - up nation
 
naar definitieve deelnemerslijst