Inschrijflijst van team: Rusita Berg

Hieronder zie je de lijst met renners van Rusita Berg zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #2: 460: Wout POELS - team ineos
Renner #3: 71: Vincenzo NIBALI - bahrain - merida
Renner #4: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #5: 510: Bauke MOLLEMA - trek - segafredo
Renner #6: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #7: 342: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Renner #8: 190: Lilian CALMEJANE - direct energie
Renner #9: 327: Mikel LANDA MEANA - movistar team
Renner #10: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #11: 269: Thomas DE GENDT - lotto soudal
Renner #12: 30: Pello BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA - astana pro team
Renner #13: 143: Jesus HERRADA - cofidis, solutions credits
Renner #14: 254: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #15: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
Renner #16: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #17: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #18: 116: Alessandro DE MARCHI - ccc team
Renner #19: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #20: 440: Ilnur ZAKARIN - team katusha alpecin
Renner #21: 88: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #22: 534: Daniel MARTIN - uae team emirates
Renner #23: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #24: 178: Enric MAS NICOLAU - deceuninck - quick - step
Renner #25: 231: Rigoberto URAN - ef education first
 
Reserve #1: 96: Patrick KONRAD - bora - hansgrohe
Reserve #2: 206: Rein TAARAMÄE - direct energie
Reserve #3: 348: Elie GESBERT - team arkea - samsic
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst