Inschrijflijst van team: AALKE SOPPE

Hieronder zie je de lijst met renners van AALKE SOPPE zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #2: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #3: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #4: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #5: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #6: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #7: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #8: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #9: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #10: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #11: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #12: 26: VAN AVERMAET Greg - ag2r citroen team
Renner #13: 405: TEUNISSEN Mike - jumbo-visma
Renner #14: 18: NAESEN Oliver - ag2r citroen team
Renner #15: 512: MEZGEC Luka - team bikeexchange
Renner #16: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #17: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #18: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #19: 579: BONIFAZIO Niccolò - total direct energie
Renner #20: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #21: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #22: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #23: 369: HOFSTETTER Hugo - israel start-up nation
Renner #24: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #25: 208: BALLERINI Davide - deceuninck - quick-step
 
Reserve #1: 246: HIGUITA GARCIA Sergio Andres - ef education - nippo
Reserve #2: 590: HAGEN Edvald Boasson - total direct energie
Reserve #3: 223: LAMPAERT Yves - deceuninck - quick-step
Reserve #4: 602: TURGIS Anthony - total direct energie
Reserve #5: 103: DEBUSSCHERE Jens - b&b hotels p-b ktm
 
naar definitieve deelnemerslijst