Inschrijflijst van team: Lotte Rappi

Hieronder zie je de lijst met renners van Lotte Rappi zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #2: 512: MEZGEC Luka - team bikeexchange
Renner #3: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #4: 168: SCHELLING Ide - bora - hansgrohe
Renner #5: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #6: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #7: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #8: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #9: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #10: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #11: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #12: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #13: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #14: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #15: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #16: 63: ARANBURU DEBA Alex - astana - premier tech
Renner #17: 208: BALLERINI Davide - deceuninck - quick-step
Renner #18: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #19: 414: DE BUYST Jasper - lotto soudal
Renner #20: 225: MØRKØV Michael - deceuninck - quick-step
Renner #21: 632: THEUNS Edward - trek - segafredo
Renner #22: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #23: 366: GREIPEL André - israel start-up nation
Renner #24: 602: TURGIS Anthony - total direct energie
Renner #25: 145: WRIGHT Fred - bahrain victorious
 
Reserve #1: 18: NAESEN Oliver - ag2r citroen team
Reserve #2: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Reserve #3: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Reserve #4: 78: IZAGUIRRE INSAUSTI Ion - astana - premier tech
Reserve #5: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
 
naar definitieve deelnemerslijst