Inschrijflijst van team: Toute a droite :)

Hieronder zie je de lijst met renners van Toute a droite :) zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 237: BISSEGGER Stefan - ef education - nippo
Renner #2: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #3: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #4: 246: HIGUITA GARCIA Sergio Andres - ef education - nippo
Renner #5: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #6: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #7: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #8: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #9: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #10: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #11: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #12: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #13: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #14: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #15: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #16: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #17: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #18: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #19: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #20: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #21: 650: MCNULTY Brandon - uae team emirates
Renner #22: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #23: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #24: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #25: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
 
Reserve #1: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Reserve #2: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Reserve #3: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Reserve #4: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Reserve #5: 78: IZAGUIRRE INSAUSTI Ion - astana - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst