Inschrijflijst van team: Bram Vaessen

Hieronder zie je de lijst met renners van Bram Vaessen zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #2: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #3: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #4: 276: KÜNG Stefan - groupama - fdj
Renner #5: 237: BISSEGGER Stefan - ef education - nippo
Renner #6: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #7: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #8: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #9: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #10: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #11: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #12: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #13: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #14: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #15: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #16: 366: GREIPEL André - israel start-up nation
Renner #17: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #18: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #19: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #20: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #21: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #22: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #23: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #24: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #25: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
 
Reserve #1: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Reserve #2: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Reserve #3: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst