Inschrijflijst van team: Marc van Uden - 4

Hieronder zie je de lijst met renners van Marc van Uden - 4 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #2: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #3: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #4: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #5: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #6: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #7: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #8: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #9: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #10: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #11: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #12: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #13: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #14: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #15: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #16: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #17: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #18: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #19: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #20: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #21: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #22: 26: VAN AVERMAET Greg - ag2r citroen team
Renner #23: 538: KRAGH ANDERSEN Søren - team dsm
Renner #24: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #25: 410: VINGEGAARD Jonas - jumbo-visma
 
Reserve #1: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Reserve #2: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Reserve #3: 127: HAIG Jack - bahrain victorious
Reserve #4: 80: LUTSENKO Alexey - astana - premier tech
Reserve #5: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
 
naar definitieve deelnemerslijst