Inschrijflijst van team: busje komt zo...

Hieronder zie je de lijst met renners van busje komt zo... zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 4: Mikael CHEREL - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #2: 44: Hugo HOULE - astana pro team
Renner #3: 79: Jan TRATNIK - bahrain - merida
Renner #4: 89: Marcus BURGHARDT - bora - hansgrohe
Renner #5: 99: Gregor MÜHLBERGER - bora - hansgrohe
Renner #6: 125: Michael SCHÄR - ccc team
Renner #7: 132: Lukasz WISNIOWSKI - ccc team
Renner #8: 153: Anthony PEREZ - cofidis, solutions credits
Renner #9: 154: Pierre Luc PERICHON - cofidis, solutions credits
Renner #10: 155: Stéphane ROSSETTO - cofidis, solutions credits
Renner #11: 200: Paul OURSELIN - direct energie
Renner #12: 195: Fabien GRELLIER - direct energie
Renner #13: 230: Tom SCULLY - ef education first
Renner #14: 238: William BONNET - groupama - fdj
Renner #15: 268: Jasper DE BUYST - lotto soudal
Renner #16: 348: Elie GESBERT - team arkea - samsic
Renner #17: 354: Kevin LEDANOIS - team arkea - samsic
Renner #18: 398: Amund Grøndahl JANSEN - team jumbo - visma
Renner #19: 497: Julien BERNARD - trek - segafredo
Renner #20: 502: Koen DE KORT - trek - segafredo
Renner #21: 550: Frederik BACKAERT - wanty - gobert cycling team
Renner #22: 554: Aime DE GENDT - wanty - gobert cycling team
Renner #23: 560: Odd Christian EIKING - wanty - gobert cycling team
Renner #24: 563: Xandro MEURISSE - wanty - gobert cycling team
Renner #25: 568: Kevin VAN MELSEN - wanty - gobert cycling team
 
Reserve #1: 6: Benoit COSNEFROY - ag2r la mondiale (alm) - fra
Reserve #2:
Reserve #3:
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst