Inschrijflijst van team: Camieleke 4

Hieronder zie je de lijst met renners van Camieleke 4 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 524: BENOOT Tiesj - team dsm
Renner #2: 538: KRAGH ANDERSEN Søren - team dsm
Renner #3: 419: GILBERT Philippe - lotto soudal
Renner #4: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #5: 372: MARTIN Daniel - israel start-up nation
Renner #6: 619: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #7: 246: HIGUITA GARCIA Sergio Andres - ef education - nippo
Renner #8: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #9: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #10: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #11: 26: VAN AVERMAET Greg - ag2r citroen team
Renner #12: 120: BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello - bahrain victorious
Renner #13: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #14: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #15: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #16: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #17: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #18: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #19: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #20: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #21: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #22: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #23: 63: ARANBURU DEBA Alex - astana - premier tech
Renner #24: 446: GARCIA CORTINA Ivan - movistar team
Renner #25: 208: BALLERINI Davide - deceuninck - quick-step
 
Reserve #1: 6: COSNEFROY Benoit - ag2r citroen team
Reserve #2: 648: MAJKA Rafal - uae team emirates
Reserve #3: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Reserve #4: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Reserve #5: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
 
naar definitieve deelnemerslijst