Inschrijflijst van team: Robin de berggeit

Hieronder zie je de lijst met renners van Robin de berggeit zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #2: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #3: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #4: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #5: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #6: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #7: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #8: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #9: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #10: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #11: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #12: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Renner #13: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #14: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #15: 415: DE GENDT Thomas - lotto soudal
Renner #16: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #17: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #18: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #19: 503: HAMILTON Lucas - team bikeexchange
Renner #20: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #21: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #22: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #23: 524: BENOOT Tiesj - team dsm
Renner #24: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #25: 19: O'CONNOR Ben - ag2r citroen team
 
Reserve #1: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Reserve #2: 135: MOHORIC Matej - bahrain victorious
Reserve #3: 6: COSNEFROY Benoit - ag2r citroen team
Reserve #4: 468: BARGUIL Warren - team arkea - samsic
Reserve #5: 372: MARTIN Daniel - israel start-up nation
 
naar definitieve deelnemerslijst