Inschrijflijst van team: allstarjoris12S

Hieronder zie je de lijst met renners van allstarjoris12S zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #2: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #3: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #4: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #5: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #6: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #7: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #8: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #9: 512: MEZGEC Luka - team bikeexchange
Renner #10: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #11: 208: BALLERINI Davide - deceuninck - quick-step
Renner #12: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #13: 63: ARANBURU DEBA Alex - astana - premier tech
Renner #14: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #15: 366: GREIPEL André - israel start-up nation
Renner #16: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #17: 531: EEKHOFF Nils - team dsm
Renner #18: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #19: 576: WALSCHEID Maximilian Richard - team qhubeka assos
Renner #20: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #21: 602: TURGIS Anthony - total direct energie
Renner #22: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #23: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #24: 632: THEUNS Edward - trek - segafredo
Renner #25: 590: HAGEN Edvald Boasson - total direct energie
 
Reserve #1: 254: NIELSEN Magnus Cort - ef education - nippo
Reserve #2: 383: ZABEL Rick - israel start-up nation
Reserve #3: 225: MØRKØV Michael - deceuninck - quick-step
Reserve #4: 128: HALLER Marco - bahrain victorious
Reserve #5: 18: NAESEN Oliver - ag2r citroen team
 
naar definitieve deelnemerslijst