Inschrijflijst van team: Koffiemolentje

Hieronder zie je de lijst met renners van Koffiemolentje zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #2: 403: ROGLIC Primo˛ - jumbo-visma
Renner #3: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #4: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #5: 237: BISSEGGER Stefan - ef education - nippo
Renner #6: 635: BJERG Mikkel - uae team emirates
Renner #7: 276: KÜNG Stefan - groupama - fdj
Renner #8: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #9: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #10: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #11: 210: CATTANEO Mattia - deceuninck - quick-step
Renner #12: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #13: 650: MCNULTY Brandon - uae team emirates
Renner #14: 297: CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan - ineos grenadiers
Renner #15: 307: KWIATKOWSKI Michal - ineos grenadiers
Renner #16: 80: LUTSENKO Alexey - astana - premier tech
Renner #17: 263: ARMIRAIL Bruno - groupama - fdj
Renner #18: 576: WALSCHEID Maximilian Richard - team qhubeka assos
Renner #19: 78: IZAGUIRRE INSAUSTI Ion - astana - premier tech
Renner #20: 538: KRAGH ANDERSEN Sųren - team dsm
Renner #21: 415: DE GENDT Thomas - lotto soudal
Renner #22: 556: CAMPENAERTS Victor - team qhubeka assos
Renner #23: 410: VINGEGAARD Jonas - jumbo-visma
Renner #24: 400: MARTIN Tony - jumbo-visma
Renner #25: 286: SCOTSON Miles - groupama - fdj
 
Reserve #1: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Reserve #2: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Reserve #3: 257: RUTSCH Jonas - ef education - nippo
Reserve #4: 547: SÜTTERLIN Jasha - team dsm
Reserve #5: 499: DURBRIDGE Luke - team bikeexchange
 
naar definitieve deelnemerslijst