Inschrijflijst van team: Jan Ullrich

Hieronder zie je de lijst met renners van Jan Ullrich zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #2: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #3: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #4: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #5: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #6: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #7: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #8: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #9: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #10: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #11: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Renner #12: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #13: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #14: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #15: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #16: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #17: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #18: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #19: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #20: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #21: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #22: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #23: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #24: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #25: 525: BOL Cees - team dsm
 
Reserve #1: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Reserve #2: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Reserve #3: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Reserve #4: 503: HAMILTON Lucas - team bikeexchange
Reserve #5: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
 
naar definitieve deelnemerslijst