Inschrijflijst van team: Stappers Cycling

Hieronder zie je de lijst met renners van Stappers Cycling zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 315: Simon Philip YATES - mitchelton - scott
Renner #2: 327: Mikel LANDA MEANA - movistar team
Renner #3: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #4: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #5: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #6: 254: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #7: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #8: 71: Vincenzo NIBALI - bahrain - merida
Renner #9: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #10: 442: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #11: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #12: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #13: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #14: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #15: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #16: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
Renner #17: 178: Enric MAS NICOLAU - deceuninck - quick - step
Renner #18: 531: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #19: 342: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Renner #20: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #21: 236: Michael WOODS - ef education first
Renner #22: 231: Rigoberto URAN - ef education first
Renner #23: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #24: 88: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #25: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
 
Reserve #1: 127: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Reserve #2: 340: Alejandro VALVERDE - movistar team
Reserve #3: 106: Maximilian SCHACHMANN - bora - hansgrohe
Reserve #4: 411: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Reserve #5: 510: Bauke MOLLEMA - trek - segafredo
 
naar definitieve deelnemerslijst