Inschrijflijst van team: Frans Graveth

Hieronder zie je de lijst met renners van Frans Graveth zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 340: Alejandro VALVERDE - movistar team
Renner #2: 468: Geraint THOMAS - team ineos
Renner #3: 332: Nairo QUINTANA - movistar team
Renner #4: 342: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Renner #5: 314: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #6: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale (alm) - fra
Renner #7: 534: Daniel MARTIN - uae team emirates
Renner #8: 147: Christophe LAPORTE - cofidis, solutions credits
Renner #9: 515: Richie PORTE - trek - segafredo
Renner #10: 399: Steven KRUIJSWIJK - team jumbo - visma
Renner #11: 39: Jakob FUGLSANG - astana pro team
Renner #12: 106: Maximilian SCHACHMANN - bora - hansgrohe
Renner #13: 178: Enric MAS NICOLAU - deceuninck - quick - step
Renner #14: 162: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #15: 105: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #16: 186: Elia VIVIANI - deceuninck - quick - step
Renner #17: 411: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #18: 396: Dylan GROENEWEGEN - team jumbo - visma
Renner #19: 63: Rohan DENNIS - bahrain - merida
Renner #20: 485: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #21: 503: John DEGENKOLB - trek - segafredo
Renner #22: 86: Sam BENNETT - bora - hansgrohe
Renner #23: 62: Sonny COLBRELLI - bahrain - merida
Renner #24: 271: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #25: 456: Michal KWIATKOWSKI - team ineos
 
Reserve #1: 525: Valerio CONTI - uae team emirates
Reserve #2: 236: Michael WOODS - ef education first
Reserve #3: 377: Benjamin KING - team dimension data
Reserve #4: 243: David GAUDU - groupama - fdj
Reserve #5: 88: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
 
naar definitieve deelnemerslijst