Inschrijflijst van team: Dassenburcht 3

Hieronder zie je de lijst met renners van Dassenburcht 3 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 403: ROGLIC Primo˛ - jumbo-visma
Renner #2: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #3: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #4: 127: HAIG Jack - bahrain victorious
Renner #5: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #6: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #7: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #8: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #9: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #10: 276: KÜNG Stefan - groupama - fdj
Renner #11: 364: FROOME Chris - israel start-up nation
Renner #12: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #13: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #14: 497: CHAVES RUBIO Jhoan Esteban - team bikeexchange
Renner #15: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #16: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #17: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #18: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #19: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #20: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #21: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #22: 646: KRISTOFF Alexander - uae team emirates
Renner #23: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #24: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #25: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
 
Reserve #1: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Reserve #2: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Reserve #3: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Reserve #4: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Reserve #5: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
 
naar definitieve deelnemerslijst