Inschrijflijst van team: Cor Ende

Hieronder zie je de lijst met renners van Cor Ende zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 397: KUSS Sepp - jumbo-visma
Renner #2: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #3: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #4: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #5: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #6: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #7: 80: LUTSENKO Alexey - astana - premier tech
Renner #8: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #9: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #10: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #11: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #12: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #13: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #14: 299: DENNIS Rohan - ineos grenadiers
Renner #15: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #16: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #17: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #18: 660: TRENTIN Matteo - uae team emirates
Renner #19: 6: COSNEFROY Benoit - ag2r citroen team
Renner #20: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #21: 576: WALSCHEID Maximilian Richard - team qhubeka assos
Renner #22: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #23: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Renner #24: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #25: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
 
Reserve #1: 18: NAESEN Oliver - ag2r citroen team
Reserve #2: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Reserve #3: 26: VAN AVERMAET Greg - ag2r citroen team
Reserve #4: 63: ARANBURU DEBA Alex - astana - premier tech
Reserve #5: 78: IZAGUIRRE INSAUSTI Ion - astana - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst