Inschrijflijst van team: jcl3

Hieronder zie je de lijst met renners van jcl3 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #2: 403: ROGLIC Primo˛ - jumbo-visma
Renner #3: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #4: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #5: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #6: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #7: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #8: 237: BISSEGGER Stefan - ef education - nippo
Renner #9: 537: KRAGH ANDERSEN Asbjųrn - team dsm
Renner #10: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #11: 503: HAMILTON Lucas - team bikeexchange
Renner #12: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Renner #13: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Renner #14: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #15: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Renner #16: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #17: 650: MCNULTY Brandon - uae team emirates
Renner #18: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #19: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #20: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #21: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #22: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #23: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #24: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #25: 276: KÜNG Stefan - groupama - fdj
 
Reserve #1: 299: DENNIS Rohan - ineos grenadiers
Reserve #2: 113: PACHER Quentin - b&b hotels p-b ktm
Reserve #3: 245: GUERREIRO Ruben - ef education - nippo
Reserve #4: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Reserve #5: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
 
naar definitieve deelnemerslijst