Inschrijflijst van team: Riet

Hieronder zie je de lijst met renners van Riet zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #2: 139: POELS Wouter - bahrain victorious
Renner #3: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #4: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #5: 206: ASGREEN Kasper - deceuninck - quick-step
Renner #6: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #7: 237: BISSEGGER Stefan - ef education - nippo
Renner #8: 276: KNG Stefan - groupama - fdj
Renner #9: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #10: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #11: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Renner #12: 372: MARTIN Daniel - israel start-up nation
Renner #13: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #14: 397: KUSS Sepp - jumbo-visma
Renner #15: 400: MARTIN Tony - jumbo-visma
Renner #16: 403: ROGLIC Primo - jumbo-visma
Renner #17: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #18: 419: GILBERT Philippe - lotto soudal
Renner #19: 464: VALVERDE Alejandro - movistar team
Renner #20: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #21: 538: KRAGH ANDERSEN Sren - team dsm
Renner #22: 556: CAMPENAERTS Victor - team qhubeka assos
Renner #23: 632: THEUNS Edward - trek - segafredo
Renner #24: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #25: 512: MEZGEC Luka - team bikeexchange
 
Reserve #1: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Reserve #2: 624: NIBALI Vincenzo - trek - segafredo
Reserve #3: 299: DENNIS Rohan - ineos grenadiers
Reserve #4: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Reserve #5: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
 
naar definitieve deelnemerslijst