Inschrijflijst van team: TVM Malden

Hieronder zie je de lijst met renners van TVM Malden zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #2: 88: Damiano CARUSO - bahrain - mclaren
Renner #3: 105: Dylan TEUNS - bahrain - mclaren
Renner #4: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #5: 155: Matteo TRENTIN - ccc team
Renner #6: 221: Sean BENNETT - ef pro cycling
Renner #7: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #8: 453: Richard CARAPAZ - team ineos
Renner #9: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #10: 602: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #11: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #12: 501: Antwan TOLHOEK - team jumbo - visma
Renner #13: 203: Dries DEVENYNS - deceuninck - quick - step
Renner #14: 95: Heinrich HAUSSLER - bahrain - mclaren
Renner #15: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #16: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #17: 498: Primož ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #18: 312: Thomas DE GENDT - lotto soudal
Renner #19: 128: Pawel POLJANSKI - bora - hansgrohe
Renner #20: 141: Alessandro DE MARCHI - ccc team
Renner #21: 97: Mikel LANDA MEANA - bahrain - mclaren
Renner #22: 362: Adam YATES - mitchelton - scott
Renner #23: 524: Michael MATTHEWS - team sunweb
Renner #24: 321: Adam James HANSEN - lotto soudal
Renner #25: 586: Jasper STUYVEN - trek - segafredo
 
Reserve #1: 47: Miguel Angel LOPEZ MORENO - astana pro team
Reserve #2: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale
Reserve #3: 157: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Reserve #4: 198: Davide BALLERINI - deceuninck - quick - step
Reserve #5: 196: Kasper ASGREEN - deceuninck - quick - step
 
naar definitieve deelnemerslijst