Inschrijflijst van team: PEDRO 1

Hieronder zie je de lijst met renners van PEDRO 1 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #2: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #3: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #4: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #5: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #6: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #7: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #8: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #9: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #10: 591: LATOUR Pierre - total direct energie
Renner #11: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #12: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #13: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #14: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #15: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #16: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #17: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #18: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #19: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #20: 650: MCNULTY Brandon - uae team emirates
Renner #21: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #22: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #23: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #24: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #25: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
 
Reserve #1: 63: ARANBURU DEBA Alex - astana - premier tech
Reserve #2: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Reserve #3: 167: SCHACHMANN Maximilian - bora - hansgrohe
Reserve #4: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Reserve #5: 80: LUTSENKO Alexey - astana - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst