Inschrijflijst van team: Verkeerde afslag

Hieronder zie je de lijst met renners van Verkeerde afslag zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 13: GOUGEARD Alexis - ag2r citroen team
Renner #2: 2: BOUCHARD Geoffrey - ag2r citroen team
Renner #3: 18: NAESEN Oliver - ag2r citroen team
Renner #4: 33: DE BONDT Dries - alpecin-fenix
Renner #5: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #6: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #7: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Renner #8: 88: SANCHEZ Luis Leon - astana - premier tech
Renner #9: 92: VLASOV Aleksandr - astana - premier tech
Renner #10: 120: BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello - bahrain victorious
Renner #11: 138: PERNSTEINER Hermann - bahrain victorious
Renner #12: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #13: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Renner #14: 142: TRATNIK Jan - bahrain victorious
Renner #15: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #16: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #17: 204: ALMEIDA Joăo - deceuninck - quick-step
Renner #18: 660: TRENTIN Matteo - uae team emirates
Renner #19: 302: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #20: 241: CARTHY Hugh John - ef education - nippo
Renner #21: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #22: 276: KÜNG Stefan - groupama - fdj
Renner #23: 372: MARTIN Daniel - israel start-up nation
Renner #24: 390: FOSS Tobias S. - jumbo-visma
Renner #25: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
 
Reserve #1: 415: DE GENDT Thomas - lotto soudal
Reserve #2: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Reserve #3: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Reserve #4: 371: IMPEY Daryl - israel start-up nation
Reserve #5: 196: RODRIGUES DE CARVALHO André - cofidis
 
naar definitieve deelnemerslijst