Inschrijflijst van team: Funs Steinhage

Hieronder zie je de lijst met renners van Funs Steinhage zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 156: GROENEWEGEN Dylan - bikeexchange - jayco
Renner #2: 515: JAKOBSEN Fabio - quick-step - alpha vinyl
Renner #3: 455: EWAN Caleb - lotto - soudal
Renner #4: 301: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #5: 46: PHILIPSEN Jasper - alpecin - fenix
Renner #6: 180: BENNETT Sam - bora - hansgrohe
Renner #7: 553: SAGAN Peter - totalenergies
Renner #8: 56: VAN DER POEL Mathieu - alpecin - fenix
Renner #9: 440: VAN AERT Wout - jumbo - visma
Renner #10: 503: ALAPHILIPPE Julian - quick-step - alpha vinyl
Renner #11: 436: ROGLIC Primoz - jumbo - visma
Renner #12: 446: VINGEGAARD Jonas - jumbo - visma
Renner #13: 614: POGACAR Tadej - uae
Renner #14: 487: MAS Enric - movistar
Renner #15: 16: O'CONNOR Ben - ag2r - citroën
Renner #16: 203: VLASOV Alexandr - bora - hansgrohe
Renner #17: 332: GANNA Filippo - ineos grenadiers
Renner #18: 240: BARDET Romain - dsm
Renner #19: 355: YATES Adam - ineos grenadiers
Renner #20: 509: CAVENDISH Mark - quick-step - alpha vinyl
Renner #21: 339: PIDCOCK Thomas - ineos grenadiers
Renner #22: 135: MOHORIC Matej - bahrain - victorious
Renner #23: 267: BETTIOL Alberto - ef education - easypost
Renner #24: 253: KRAGH ANDERSEN Soren - dsm
Renner #25: 274: CORT Magnus - ef education - easypost
 
Reserve #1: 315: PINOT Thibaut - groupama - fdj
Reserve #2: 618: TRENTIN Matteo - uae
Reserve #3: 166: MATTHEWS Michael - bikeexchange - jayco
Reserve #4: 176: YATES Simon - bikeexchange - jayco
Reserve #5: 605: HIRSCHI Marc - uae
 
naar definitieve deelnemerslijst
^