Inschrijflijst van team: De gele mug

Hieronder zie je de lijst met renners van De gele mug zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #2: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #3: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #4: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #5: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #6: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #7: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #8: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #9: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #10: 42: MERLIER Tim - alpecin-fenix
Renner #11: 63: ARANBURU DEBA Alex - astana - premier tech
Renner #12: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #13: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #14: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #15: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #16: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #17: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #18: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #19: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #20: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #21: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #22: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #23: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #24: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #25: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
 
Reserve #1: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Reserve #2: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Reserve #3: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst