Inschrijflijst van team: Guusje & Sammie

Hieronder zie je de lijst met renners van Guusje & Sammie zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 244: Rigoberto URAN - ef pro cycling
Renner #2: 502: Wout VAN AERT - team jumbo - visma
Renner #3: 483: Tom DUMOULIN - team jumbo - visma
Renner #4: 498: Primož ROGLIC - team jumbo - visma
Renner #5: 131: Peter SAGAN - bora - hansgrohe
Renner #6: 443: Nairo QUINTANA - team arkea - samsic
Renner #7: 452: Egan Arley BERNAL GOMEZ - team ineos
Renner #8: 316: Caleb EWAN - lotto soudal
Renner #9: 612: Tadej POGACAR - uae team emirates
Renner #10: 602: Alexander KRISTOFF - uae team emirates
Renner #11: 97: Mikel LANDA MEANA - bahrain - mclaren
Renner #12: 114: Emanuel BUCHMANN - bora - hansgrohe
Renner #13: 412: Giacomo NIZZOLO - ntt pro cycling team
Renner #14: 47: Miguel Angel LOPEZ MORENO - astana pro team
Renner #15: 453: Richard CARAPAZ - team ineos
Renner #16: 237: Daniel Felipe MARTINEZ POVEDA - ef pro cycling
Renner #17: 192: Elia VIVIANI - cofidis
Renner #18: 193: Julian ALAPHILIPPE - deceuninck - quick - step
Renner #19: 270: Thibaut PINOT - groupama - fdj
Renner #20: 199: Sam BENNETT - deceuninck - quick - step
Renner #21: 1: Romain BARDET - ag2r la mondiale
Renner #22: 155: Matteo TRENTIN - ccc team
Renner #23: 63: Bryan COQUARD - b&b hotels - vital concept p / b ktm
Renner #24: 342: Jhoan Esteban CHAVES RUBIO - mitchelton - scott
Renner #25: 209: Bob JUNGELS - deceuninck - quick - step
 
Reserve #1: 355: Luka MEZGEC - mitchelton - scott
Reserve #2: 157: Greg VAN AVERMAET - ccc team
Reserve #3: 163: Ilnur ZAKARIN - ccc team
Reserve #4: 423: Warren BARGUIL - team arkea - samsic
Reserve #5: 180: Guillaume MARTIN - cofidis
 
naar definitieve deelnemerslijst