Inschrijflijst van team: Deutz Fahr Team

Hieronder zie je de lijst met renners van Deutz Fahr Team zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #2: 57: VAN DER POEL Mathieu - alpecin-fenix
Renner #3: 101: COQUARD Bryan - b&b hotels p-b ktm
Renner #4: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #5: 151: BUCHMANN Emanuel - bora - hansgrohe
Renner #6: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #7: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #8: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #9: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #10: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #11: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #12: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #13: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Renner #14: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #15: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #16: 410: VINGEGAARD Jonas - jumbo-visma
Renner #17: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #18: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #19: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #20: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #21: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #22: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #23: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #24: 645: HIRSCHI Marc - uae team emirates
Renner #25: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
 
Reserve #1: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Reserve #2: 312: PORTE Richie - ineos grenadiers
Reserve #3: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Reserve #4: 397: KUSS Sepp - jumbo-visma
Reserve #5: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
 
naar definitieve deelnemerslijst