Inschrijflijst van team: 3 drinkers & de bob

Hieronder zie je de lijst met renners van 3 drinkers & de bob zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Renner #2: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #3: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #4: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #5: 212: CAVENDISH Mark - deceuninck - quick-step
Renner #6: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #7: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #8: 303: GEOGHEGAN HART Tao - ineos grenadiers
Renner #9: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #10: 349: VAN POPPEL Danny - intermarché - wanty - gobert matériaux
Renner #11: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #12: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #13: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #14: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #15: 453: MAS NICOLAU Enric - movistar team
Renner #16: 471: BOUHANNI Nacer - team arkea - samsic
Renner #17: 497: CHAVES RUBIO Jhoan Esteban - team bikeexchange
Renner #18: 512: MEZGEC Luka - team bikeexchange
Renner #19: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #20: 525: BOL Cees - team dsm
Renner #21: 538: KRAGH ANDERSEN Søren - team dsm
Renner #22: 619: MOLLEMA Bauke - trek - segafredo
Renner #23: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
Renner #24: 631: STUYVEN Jasper - trek - segafredo
Renner #25: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
 
Reserve #1: 127: HAIG Jack - bahrain victorious
Reserve #2: 26: VAN AVERMAET Greg - ag2r citroen team
Reserve #3: 396: KRUIJSWIJK Steven - jumbo-visma
Reserve #4: 41: MEISEN Marcel - alpecin-fenix
Reserve #5: 464: VALVERDE Alejandro - movistar team
 
naar definitieve deelnemerslijst