Inschrijflijst van team: Overloon6

Hieronder zie je de lijst met renners van Overloon6 zoals die zijn ingeleverd bij de Tourcommissie of zijn ingegeven via deze website.
Renners die weergegeven worden in rode letters, zijn renners die niet gestart zijn in de Tour de France (deze worden in de definitieve lijst vervangen door eventueel ingevulde reserve renners).
De renners in de groene letters zijn wel gestart.
Renners in blauwe letters zijn renners die tijdens de Tour de France uit zijn gevallen. Deze renners kunnen geen punten voor de lijst meer behalen.
Renner #1: 403: ROGLIC Primož - jumbo-visma
Renner #2: 656: POGACAR Tadej - uae team emirates
Renner #3: 320: THOMAS Geraint - ineos grenadiers
Renner #4: 190: LAPORTE Christophe - cofidis
Renner #5: 417: EWAN Caleb - lotto soudal
Renner #6: 648: MAJKA Rafal - uae team emirates
Renner #7: 203: ALAPHILIPPE Julian - deceuninck - quick-step
Renner #8: 407: VAN AERT Wout - jumbo-visma
Renner #9: 259: URAN Rigoberto - ef education - nippo
Renner #10: 166: SAGAN Peter - bora - hansgrohe
Renner #11: 451: LOPEZ MORENO Miguel Angel - movistar team
Renner #12: 519: YATES Simon Philip - team bikeexchange
Renner #13: 191: MARTIN Guillaume - cofidis
Renner #14: 120: BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello - bahrain victorious
Renner #15: 124: COLBRELLI Sonny - bahrain victorious
Renner #16: 269: DEMARE Arnaud - groupama - fdj
Renner #17: 488: QUINTANA Nairo - team arkea - samsic
Renner #18: 382: WOODS Michael - israel start-up nation
Renner #19: 510: MATTHEWS Michael - team bikeexchange
Renner #20: 45: PHILIPSEN Jasper - alpecin-fenix
Renner #21: 157: KELDERMAN Wilco - bora - hansgrohe
Renner #22: 591: LATOUR Pierre - total direct energie
Renner #23: 271: GAUDU David - groupama - fdj
Renner #24: 296: CARAPAZ Richard - ineos grenadiers
Renner #25: 625: PEDERSEN Mads - trek - segafredo
 
Reserve #1: 72: FUGLSANG Jakob - astana - premier tech
Reserve #2: 492: SWIFT Connor - team arkea - samsic
Reserve #3: 208: BALLERINI Davide - deceuninck - quick-step
Reserve #4:
Reserve #5:
 
naar definitieve deelnemerslijst